Samsung 65 Inch TV Class Neo QLED 4K QLED, TITAN BLACK - QA65QN90FAUXEG [2025 Model]
114,345 EGP
- 14%
132,959 EGP
Unavailable product
Available installments
  • Samsung QA65QN90FAUXEG TV 65 Screen Size, 3,840 x 2,160 Resolution.
  • Speaker Type: 2.2CH with 40W Sound Output, Dolby Digital Plus MS12 2ch, Q-Symphony and Adaptive Sound+
  • Smart Services: Tizen Operating System, Web Browser, SmartThings App Support andMedia Home
Show more ....
Show less ....
Previous Next
Delivery
  • Speed delivery
  • Delivery to any where
  • For more info about shipping cost call : 01116828111
Trust
  • Original products
  • Exclusive agent for major brands
Payment
  • Cash on delivery (COD)
Return
  • Return product free
0.0
0 out of 5
0 ratings
Rate this product :
  • Specifications
Size 65 inch
Screen type Flat
  • Screen Size: 65 Inches
  • Brand Name: Samsung
  • Display Technology: Neo QLED
  • Resolution: 4K
  • Refresh Rate: 100 up to 144 Hz
  • Special Features: Bezel-Less Design, Browser, Game Mode
  • Included Components: Remote Control
  • Connectivity Technology: HDMI
  • Aspect Ratio: 16:9
  • Item Dimensions D x W x H: 2.6D x 144.6W x 82.9H centimeters